2Bona - Toj Sum (Official Video)

 • Публикуван на преди 19 дни

  FacingTheSunOfficial

  Продължителност: 02:57

  Во овој официјален видео запис се вклучени најдобрите видеа од фановите на 2Bona кои пристигнаа кај нас за време на предизвикот на 2Bona и Nescafé 3in1: Toj Sum Challenge. Активно следете ги профилите на социјалните мрежи на 2Bona и Nescafé 3in1 за следните предизвици, преку кои ќе можете да ги разбиете предрасудите, да ги покажете Вашите таленти, но и да добивате награди.
  #2Bona #nescafe3in1 #chatbeforeyoujudge
  For Bookings 2Bona: +38970340499
  Booking Europe 2Bona: +41763472910
  Follow 2Bona
  @facebook: 2bonaofficial/
  @instagram: dvabona
  BUY ON:
  apple.co/3jjZHOb
  spoti.fi/3nbyakm
  bit.ly/3cK5M3U
  Music Video by 2Bona performing “Toj Sum“
  Music: Mario Jelikj & Antonio Stojanovski
  Lyrics: Mario Jelikj, Antonio Stojanovski
  Arrangement: Ivan Jovanov - Iwayo
  Mix & Master: Mario Jelic & Ivan Jovanov - Iwayo
  Directed/Filmed & Edited by: Tomislav Zivkovic
  Lights: Pro Lights
  Production Manager:Tomislav S.T
  Special Thanks:
  Злате Бенз
  zlatebenzmercedes
  Пецалевска Стефани
  Грашеска Бисера
  Стојкоска Елена
  Георгиева Ив
  Facing The Sun Copyright Management

teo Vlogger
teo Vlogger

Give them hype

преди 17 минути
teo Vlogger
teo Vlogger

Let s go trending 1

преди 17 минути
Bozidar Risteski
Bozidar Risteski

Браво 2 Бона песнава ќе ви биде хит за 2020 година, Денеска песнава ја здробив од слушање, многу убава песна сте направиле секоја чест момци вака продолжете.

преди 5 часа
Mikix X22
Mikix X22

Ne si avesba samata

преди 7 часа
Matej Nedelkoski
Matej Nedelkoski

Ooooo

преди 8 часа
Matej Gjorgjevski
Matej Gjorgjevski

Ти си жар у лед,мојот пат и свет а ја хаос у ред Ти ми ѕвониш пак,ја сум недостапен и према тебе сум гад А ја,а ја,ладен као канада ти врела као панама не си свесна самата и ноќе лута пијана,и ми кажа као мене немала но чекај calma , ти нема рамна и ноќе лута пијана,и ми кажа као мене немала но чекај calma , ти нема рамна Многу не веруваа но сега знат кој сум малата ме гледа сака афтери до 8 Ми дое као бонус палам томпус толку прљави а сијаме ко лотус Тоа тело голо,оди оди low low фрли се на мене ајде фли се у огнот Тежок случај сме ко олово нема везе дај од поново Не е black не е friday троши ко за цел харем

преди 10 часа
Antonio Mitrov
Antonio Mitrov

najaceeeee

преди 23 часа
Not MartinxD_
Not MartinxD_

lyrics nek ako moze?

преди ден
Mihajlo Kitanovski
Mihajlo Kitanovski

NAJAKI

преди ден
VB PRO
VB PRO

2 bona yeeee

преди ден
Dan Ivanov RE4U
Dan Ivanov RE4U

Браво !. Супер сте !

преди ден
Marija Stojkova
Marija Stojkova

Makedonci+peaci=2Bona NAJAKI!!!!!

преди 2 дни
Emir Gaming
Emir Gaming

NAJAKA MUSICA. ZIMISEE

преди 2 дни
JNikolovski JNikolovski
JNikolovski JNikolovski

Bravo momci pozdrav switzerland 🇨🇭

преди 3 дни
Blagojce Atanasoski
Blagojce Atanasoski

Najaki steeeeeee goriiiiiiiiiiii

преди 3 дни
Mila Donceska
Mila Donceska

🔥

преди 3 дни
fifjfsd bfydd
fifjfsd bfydd

spotot mn los

преди 3 дни
Damjan Stankovikj
Damjan Stankovikj

100 pati sum ja slusal

преди 3 дни
Damjan Stankovikj
Damjan Stankovikj

😎❤️😍

преди 3 дни
Martin ristov
Martin ristov

0:42 gp :D

преди 3 дни
Esmer Ravmanoski
Esmer Ravmanoski

Hgf

преди 4 дни
Esmer Ravmanoski
Esmer Ravmanoski

very well

преди 4 дни
Esmer Ravmanoski
Esmer Ravmanoski

Kaif in cc

преди 4 дни
Sulejman Alili
Sulejman Alili

Samo napred 2 bona

преди 4 дни
Irena Gudzulic
Irena Gudzulic

MOMCI VOLIM VAS MNOGO!KUN SAMO NAPRED PRELEP SI!

преди 4 дни
etitn hsdana
etitn hsdana

A group of 119 Israelis, including 30 professors, 25 rabbis, and around 20 medical doctors and scholars, recently signed an open letter to the new Israeli Health Minister, Yuli Edelstein. Among the signatories are former Deputy Speaker of the Knesset Mr. Moshe Feiglin; former Knesset member Mr. Yehudah Glick; Prof. Jacob Lavee, who has been leading efforts to stop the Chinese Communist Party’s killing of Falun Dafa practitioners for organs in China; and chief rabbis of several cities and communities in Israel. The letter calls on the Minister of Health to examine and immediately stop all cooperation between Israel and China in the field of organ transplantation. This includes preventing Chinese physicians from training and attending professional conferences in Israel, as well as stopping all cooperation in research and development between the two countries in the face of the Chinese regime's forced organ harvesting of prisoners of conscience. The signatories believe that a law should be enacted immediately to impose criminal liability on all forms of cooperation with Chinese entities on organ transplantation, including by private Israeli companies. In addition, the signatories asked the Minister of Health to stop direct and indirect transmission of Israeli citizens’ genetic information to Chinese state-owned companies. Furthermore, the signatories call for immediate action to end Israel’s dependence on Chinese medical equipment and to re-examine the need for, and moral justification of, existing “twin hospital” agreements between Israeli and Chinese hospitals. Two Israeli media outlets covered the issue: a radio station interviewed one of the signatories, and an online Russian TV station interviewed the petition’s initiator. The petition was submitted to the Ministry of Health at the end of May, but no reply has been received so far. The project was started by an Israeli Falun Dafa practitioner, who suggests that practitioners in other countries consider taking similar initiatives.

преди 4 дни
ProLive
ProLive

U pesmi ALARM suvisan kad ga cujem NAJEZIM se odmah trazim telefon gde je? vreme za ustajanje nije mi DOBRO !

преди 5 дни
hiimroselover
hiimroselover

@ProLive *Many thanks*

преди 3 дни
ProLive
ProLive

@hiimroselover Alarm Sound Radar

преди 4 дни
hiimroselover
hiimroselover

*Can you tell me the Alarm name ? haha*

преди 4 дни
Paco Gamer
Paco Gamer

OMG spontttttt????????

преди 5 дни
i-Иван
i-Иван

Bonito +Kun =2bona.Najači

преди 5 дни
Matej Jovanovski
Matej Jovanovski

bolje e so autotune neli e taka bonito

преди 5 дни
Andrej Todoroski
Andrej Todoroski

jaka pesna samo malce pomalce autotjune bonito

преди 5 дни
go4ko
go4ko

Alo chalgar

преди 6 дни
DoctorNedev
DoctorNedev

Добър вайб и бийт!!!

преди 6 дни
aco ivanov
aco ivanov

jol

преди 6 дни
aco ivanov
aco ivanov

zz

преди 6 дни
Bloodrejver
Bloodrejver

za site hejteri da mi pusat kurac!!!!!!!! A pesnava e pre dobra NICE!!!!

преди 6 дни
Сасе Беќароски
Сасе Беќароски

Ррррр

преди 7 дни
slagana gruevastojanovska
slagana gruevastojanovska

So alo si los

преди 7 дни
Aleksandar Mukanov
Aleksandar Mukanov

Добро бе нели ви текна друга рима на Панама?! Сегде и секој ја искористи, и кај шо треба и не треба! 0 иновативност.

преди 7 дни
Mateja Simić
Mateja Simić

Kidanje 👊🇷🇸🇲🇰

преди 7 дни
Aleksandar Temelkovski
Aleksandar Temelkovski

Ne go stavajte drug pt klosharov GP ve molam

преди 7 дни
Pepi Master
Pepi Master

@Sony TV zimi Mile najak

преди 4 дни
Sony TV
Sony TV

Хах, можеби клошар али сепак НАЈЈАК! Верувај ми

преди 7 дни
Pepi Master
Pepi Master

ROLL VT Taka eeeee

преди 7 дни
Blagoj Filipov
Blagoj Filipov

Да излезат нови дечки со бренд Име 10 бона, под исти шаблон да работат, ќе ве стигнат. Порачка, 5 за кај мене на афтер.

преди 8 дни
didolinii
didolinii

Някой знае ли как се казва, момичето от клипа, главно действаща роля : )

преди 8 дни
Markosskiii
Markosskiii

Dislike samo za kloasrot gp

преди 8 дни
Markosskiii
Markosskiii

@Sony TV Aj mlekce napij se malku

преди 6 дни
Sony TV
Sony TV

@Markosskiii сигурно си некој клошар! Кој и да си со тој речник си самиот клошар а се правиш некој и нешто

преди 6 дни
Markosskiii
Markosskiii

@Sony TV Kje dojde moeto vreme ne znaes uste koj sum😉🎩💣

преди 7 дни
Sony TV
Sony TV

Успеј колку него после збори

преди 7 дни
kristijan .k
kristijan .k

@Markosskiii hahha au pa da oni 8 godini ti 7 hahaha Abe ti ova go pisa samo da dobies like

преди 7 дни
pajak mal sesw
pajak mal sesw

Odi napret so pojaki I po fraerski pesni

преди 8 дни
Teofil Petrovski
Teofil Petrovski

Lele

преди 9 дни
mara mare
mara mare

najubava pesna mnogu mise dopaga the best 2bona👌👌👌👍👍👍👍

преди 9 дни
Denver Nagetski
Denver Nagetski

Топ! Дајте песна со Клинац

преди 9 дни
Rubin Kukunoski
Rubin Kukunoski

Pozzme 2 bona najaci

преди 9 дни
kico
kico

poz

преди 9 дни
Цветелина Борисова
Цветелина Борисова

Неква скрита реклама на 3в1! Ъпсурт през 2005-та 😅😅😅

преди 9 дни
Alex Master
Alex Master

#1

преди 9 дни
Alex Master
Alex Master

#1

преди 9 дни
Besarda Beceti
Besarda Beceti

0:42 gp e vo spotof na 5 sekundi bukvalno na 5 sekundi

преди 9 дни
kristijan .k
kristijan .k

Pomalku

преди 7 дни
angel sashev
angel sashev

much love

преди 10 дни
ProLive
ProLive

@2Bona

преди 10 дни
Vgdlatko Apostolovski
Vgdlatko Apostolovski

Дѕјхгц

преди 10 дни
Dimitar Celeski
Dimitar Celeski

Bravo decki najdobri ste

преди 10 дни
Marija Dzalevska
Marija Dzalevska

P A R T A L I. P E S N A T A. G O R I 🔥

преди 10 дни
Благој Глушков
Благој Глушков

😉

преди 10 дни
ZIGGYFLOW Official Channel
ZIGGYFLOW Official Channel

Който слуша в момента да цъкнe Like за 2Bona ❌❌❌

преди 10 дни
dragon 222
dragon 222

zimi se rastura

преди 10 дни
Silvija Gorgievska
Silvija Gorgievska

RASTURAAA 🥰❤️❤️❤️

преди 11 дни
Я Адиса
Я Адиса

Bravo momci!

преди 11 дни
TBNRGAMER PRO
TBNRGAMER PRO

JAKA

преди 11 дни
dark side
dark side

rastura!!

преди 11 дни
Erik Alexander
Erik Alexander

Pisma je prekrasna, pozdrav za Bugarsku.

преди 11 дни
aaan aaa
aaan aaa

🇲🇰🇲🇰🇲🇰

преди 11 дни
Slave
Slave

Makedonija be kurton

преди 11 дни
MirinBrah1
MirinBrah1

Ova li e spot ili reklama za Nescafe

преди 12 дни
Tamara Vasileva
Tamara Vasileva

Pred 1 sedmica #3 trendink

преди 12 дни
mihail vasilevski
mihail vasilevski

Najaki ste taka prodolzete

преди 12 дни
Vanja M.
Vanja M.

Uf, ovaj Kun...

преди 12 дни
Danijel 04
Danijel 04

Jedan od najačih dvojaca na sceni

преди 12 дни
Ae
Ae

Ti si žar u led,mojot pat i svet a ja haos u red Ti mi ѕvoniš pak,ja sum nedostapen i prema tebe sum gad A ja,a ja,laden kao kanada ti vrela kao panama ne si svesna samata i noќe luta pijana,i mi kaža kao mene nemala no čekaj calma , ti nema ramna i noќe luta pijana,i mi kaža kao mene nemala no čekaj calma , ti nema ramna Mnogu ne veruvaa no sega znat koj sum malata me gleda saka afteri do 8 Mi doe kao bonus palam tompus tolku prljavi a sijame ko lotus Toa telo golo,odi odi low low frli se na mene ajde fli se u ognot Težok slučaj sme ko olovo nema veze daj od ponovo Ne e black ne e friday troši ko za cel harem

преди 12 дни
Luka Dv
Luka Dv

Go barav ova!!

преди 8 дни
DAKKO DAVVID
DAKKO DAVVID

PRO PEJACI NAJACII PEJACI U MALO

преди 12 дни
Lile Ljosevska
Lile Ljosevska

Ne rozenbork tuku rodzer pijano n ilinden

преди 12 дни
V M17
V M17

Iwayo 💪😎

преди 12 дни
Luka Riste
Luka Riste

kill this one again

преди 8 дни
De Yoo
De Yoo

Бруталнии 👊❤❤❤

преди 13 дни
Milan Stojevski
Milan Stojevski

Lokacija:ilinden Restoran:Rozenberg

преди 13 дни
Tose Angelov
Tose Angelov

00:42 GP ko da pee.

преди 13 дни
Яница Велева
Яница Велева

Не очаквах да е качено в Facing the Sun приятно изненадана съм

преди 13 дни
ツUntra
ツUntra

Kad sam cuo ovaj alarm na pocetak pjesme mislio sam da je kod mene u kucu. Ukratko skratili ste mi 5 godina zivota

преди 13 дни
Balmeeya Grozny
Balmeeya Grozny

buržujčino, šta će ti alarm u kući?

преди 12 дни
Milen Hristov
Milen Hristov

Много добре сте съчетали песента с нескафето - и двете са пълни бози 😂

преди 13 дни
NikølayR4
NikølayR4

Бг диалект

преди 14 дни
Amerigo Vespuchi
Amerigo Vespuchi

Nikola Despotoski македония е българска

преди 9 дни
Nikola Despotoski
Nikola Despotoski

Пуши кур татару

преди 9 дни
PsYcHo0
PsYcHo0

Goce delchev e makedonec, a makedoniq e bulgarska.

преди 13 дни
Amerigo Vespuchi
Amerigo Vespuchi

Nikola Jovanovski 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

преди 13 дни
Nikola Jovanovski
Nikola Jovanovski

Goce delcev e makedonec

преди 13 дни
APOLO MK
APOLO MK

Super pesma... svigja mi se sto su devojke normalne....ne silikoniuše 😜😜

преди 14 дни
Maria Naumoski
Maria Naumoski

We don’t do siliconushe во Македонија 😂🤪

преди 11 дни
BALKAN HUSTLER
BALKAN HUSTLER

FATALNA PESMA!!!

преди 14 дни
RedTex
RedTex

Zarazno 🔥⚡️

преди 14 дни
Harun Sabanov
Harun Sabanov

bravo ODLICNA PESNA

преди 14 дни
Elitsa Hristova
Elitsa Hristova

So good :) Next level ;)

преди 14 дни
Bekim Saraj
Bekim Saraj

Shdhxjhgo

преди 14 дни
dusko mladenovski
dusko mladenovski

GP

преди 14 дни
dusko mladenovski
dusko mladenovski

GP2

преди 14 дни
ANT HOON
ANT HOON

Subscribe to my channel

преди 15 дни
Lukaism
Lukaism

No

преди 14 дни
Verceti
Verceti

Ова песна е нешто најдобро во 2020 година дефинитивно.

преди 15 дни
FanBoy
FanBoy

Neznaeme da se podrzime nie.

преди 15 дни
Jule Angelovska
Jule Angelovska

Lokacija Ilinden"Rozenberg "👏👏👏

преди 15 дни
Jule Angelovska
Jule Angelovska

@Don Klemaro abe za niski komentari ste prvi, makedoce toa e toa 👏

преди 13 дни
Don Klemaro
Don Klemaro

Hhaha seljacite od ilinden se napalija

преди 15 дни
Благој Глушков
Благој Глушков

Решифте

преди 15 дни
Matej Markoski
Matej Markoski

Gp si gazi spie

преди 16 дни
BF BOJAN
BF BOJAN

Gang steal rusin😀😀😀😀🤣🤣

преди 16 дни
MAR TIN
MAR TIN

Gang style rusin*

преди 16 дни
Ramov Boki
Ramov Boki

koga ce ima nova pesna

преди 16 дни
nikolabrateee
nikolabrateee

Vecher

преди 13 дни
Andrej Spasovski
Andrej Spasovski

Која е женската?

преди 16 дни
Andrej Spasovski
Andrej Spasovski

@Nino Gruevski Dobro

преди 13 дни
Nino Gruevski
Nino Gruevski

Ic kur da ne te boli

преди 15 дни
KMN_Omar96 fortnite
KMN_Omar96 fortnite

@Toni Mel aj odi lecise seljak

преди 15 дни
Toni Mel
Toni Mel

Касандра од шутка!

преди 16 дни
Not Havzi
Not Havzi

Ahhahwh незнам

преди 16 дни
ATILA FAZEKAS
ATILA FAZEKAS

dobra pesma ,pozdrav iz Beograda !

преди 16 дни
ATILA FAZEKAS
ATILA FAZEKAS

@Stojce Vasilev pozdravv za makedoniju

преди 11 дни
kristijan .k
kristijan .k

@Stojce Vasilev ne pisujav srpski ke te razbirat

преди 12 дни
Stojce Vasilev
Stojce Vasilev

Imate veliki pozdrav iz makedonije❤️💪

преди 13 дни
Miksa i Rus
Miksa i Rus

BANGER

преди 16 дни
Vendetta
Vendetta

ubo ispadna ova

преди 16 дни
Vendetta
Vendetta

da

преди 15 дни
Hristina Yordanowa
Hristina Yordanowa

24/7 Replay ❤️🇧🇬 Good bless you Boys ❤️

преди 16 дни
Toni Mel
Toni Mel

Сакаш да идеме на кафе? 😊

преди 16 дни
david damcheski
david damcheski

gp

преди 16 дни
apple seed
apple seed

Sranje

преди 16 дни
Kjos
Kjos

Cao ljudi novi sam u trepu,voleo bih ako zelite da poslusate moju novu pesmu znacilo bi mi puno...Hvala 🖤

преди 16 дни
Kjos
Kjos

@Full time #Hustler ❤

преди 16 дни
Full time #Hustler
Full time #Hustler

@Kjos Eh upravo sam čuo 3 vaše pjesme, moram priznati da su ritmovi dobri, ali morate još malo vježbati pjevanje da biste postali originalni treper, inače sve moje pohvale, što se trepa tiče, nemam nikakve zamjerke svaka čast ! Samo tako nastavi valjda ćeš uspjeti jednog dana Be Positive シ

преди 16 дни
Kjos
Kjos

@Full time #Hustler klikni na kanal tamo ces ih pronaci 😃

преди 16 дни
Full time #Hustler
Full time #Hustler

Kako ti se zove pjesma?

преди 16 дни

Напред

2BONA - GLAVO LUDA feat SLATKARISTIKA (OFFICIAL VIDEO)

03:40

2BONA - GLAVO LUDA feat SLATKARISTIKA (OFFICIAL VIDEO)

Two Louder TV

Показвания 1,9 млн.

2BONA - GORI

04:15

2BONA - GORI

Gorilla TV

Показвания 733 хил.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 167. Bölüm

2:21:23

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 167. Bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Показвания 2,4 млн.

Apple Event - October 13

1:10:59

Apple Event - October 13

Apple

Показвания 54 млн.

На кафе (08.10.2020)

39:47

На кафе (08.10.2020)

На Кафе

Показвания 43 хил.

2Bona - Joker

03:21

2Bona - Joker

Bassivity Digital

Показвания 12 млн.

2BONA - PISTOLI I ROZI (Official video)

03:23

2BONA - PISTOLI I ROZI (Official video)

Gorilla TV

Показвания 2,1 млн.

2BONA - TOJ SUM

02:57

2BONA - TOJ SUM

Gorilla TV

Показвания 403 хил.

Elena x 2Bona - Colombiana - (Official video)

03:22

Elena x 2Bona - Colombiana - (Official video)

Elena Kitić

Показвания 15 млн.

2Bona - Bela Nok (Prod.By Iwayo) OFFICIAL VIDEO

02:50

2Bona - Bela Nok (Prod.By Iwayo) OFFICIAL VIDEO

Urban Records

Показвания 4,6 млн.

2Bona & Tasko - Moet (Prod.By Ned Callin) OFFICIAL VIDEO

04:00

2Bona & Tasko - Moet (Prod.By Ned Callin) OFFICIAL VIDEO

Urban Records

Показвания 6 млн.

2Bona - Balkan (Prod.By Iwayo) OFFICIAL VIDEO

03:28

2Bona - Balkan (Prod.By Iwayo) OFFICIAL VIDEO

Urban Records

Показвания 8 млн.

Jala Brat - PARTIJAM

02:37

Jala Brat - PARTIJAM

IMPERIA

Показвания 3 млн.

2BONA x KRISKO - GORILLA [Official Video]

02:46

2BONA x KRISKO - GORILLA [Official Video]

FacingTheSunOfficial

Показвания 10 млн.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 167. Bölüm

2:21:23

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 167. Bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Показвания 2,4 млн.

Apple Event - October 13

1:10:59

Apple Event - October 13

Apple

Показвания 54 млн.

На кафе (08.10.2020)

39:47

На кафе (08.10.2020)

На Кафе

Показвания 43 хил.

Şeref Sözü 2. Bölüm 1. Fragman

1:06

Şeref Sözü 2. Bölüm 1. Fragman

Show TV

Показвания 849 хил.

40-ГОДИШНИ БАЩИ СЕ БИЯТ (ft. Niki Gurmanov)

37:13

40-ГОДИШНИ БАЩИ СЕ БИЯТ (ft. Niki Gurmanov)

Мъци

Показвания 131 хил.

Yemin 277. Bölüm Fragmanı | The Promise Episode 277 Promo

0:51

Yemin 277. Bölüm Fragmanı | The Promise Episode 277 Promo

The Promise Official

Показвания 65 хил.

HARD to be a GIRL! - Stories You Play in real life by La La Life

9:54